Форми навчання та вартість

У кожного учня є свій обсяг матеріалу, який він має опрацювати. В нашій школі практично нема домашніх завдань. Ми практикуємо занурення в предмети. Така робота циклами не розпорошує дитину, а допомагає засвоїти програму цілісно. Перебуваючи в школі повний день, діти займаються хореографією, музикою, спортом. Читають літературу, малюють або пишуть вірші. Кожен оберає свій шлях розвитку.

  Вільно обираючи час навчання,учень може займатися під час подорожі або на відпочинку, також приймаючи участь в змаганнях. Це дає змогу самостійно планувати свій час та життєвий простір!

  1500 грн/міс — початкова школа.

  2000 грн/міс — середня та старша школа

  Форма навчання, котра не прив’язується до щоденного відвідування школи. Екстерн має змогу пройти програму 2 класів за 1 рік. Кожен учень самостійно опановує програмовий матеріал і вивчає предмети, відповідно до програми класу навчання .

  Учні екстернату мають можливість отримати консультацію або доєднатися до занять в школі повного дня в зручний для них час по домовленості.

  4000 грн/рік — початкова школа.

  5000 грн/ рік — середня на старша школа.

  Ми віримо, що кожна дитина варта отримати якісну освіту, мати комфортні умови для зростання та розвитку. Тому двері нашої школи відкриті дітям з особливими потребами.

  Для кожної дитини підбираємо програму та методики навчання відповідно до стану здоров’я.

  Оплата залежно від обраної форми навчання (очне, дистанційне)

  Учні всіх форм навчання отримують документ про освіту єдиного державного зразка: